Świadczymy usługi w zakresie transpotru krajowego i międzynarodowego. Naszym największym atutem są wykwalifikowani kierowcy oraz długoletnie doświadczenie w branży transportowej.

Mercedes Actros

Posiadamy ciągniki siodłowe z naczepami typu firanka o powierchni ładunkowej 13,6 m x 2,4 m. Wysokość ładunku w zależności od naczepy może wynosić maksymalnie od 2,7 do 3 m.

W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość obsługi klienta na dwie naczepy MEGA jednym ciągnikiem, tzn. dostarczamy naczepę na miejsce załadunku, następnie, w czasie, gdy naczepa jest ładowana, ciągnik jedzie po drugą naczepę. Po załadunku pierwszej ciągnik zostaje przepięty i jedzie z towarem na rozładunek, a drugą naczepę zostawia do załadunku.

 

Do transportu drobnicowego wykorzystujemy samochód marki Opel Movano. Jest to praktyczny,Opel Movano pojemny i ekonomiczny pojazd, idealnie nadający się zarówno do transportu pojedyńczych elementów na krótkich odcinkach, jak również do przeprowadzek i transportów dalekobieżnych. W przypadku przeprowadzek istnieje możliwość pomocy w załadunku i rozładunku.

Dokładne wymiary powierzchni ładunkowej dostępne są w poniższych linkach:

wymiary

wymiary