Firma Zdramet powstała w 1989 roku. Znajduje się na Pomorzu, 6 km od Pucka. Wykonujemy i montujemy balustrady ze stali nierdzewnej, jak również wyposażamy zakłady przetwórstwa rybnego i mięsnego w maszyny i urządzenia własnej produkcji.

świadczymy też działalność usługową w którą zalicza się między innymi:

- spawanie stali nierdzewnej, aluminium i miedzi

- szlifowanie i polerowanie stali nierdzewnej i metali kolorowych

- szlifowanie stali węglowej na szlifierce magnetycznej

 

Specjalizujemy się również w produkcji prefabrykowanej więźby dachowej, oraz innych konstrukcji budowlanych wykonanych ze szwedzkiego drewna klasy C24 łączonego przy pomocy płytek kolczastych w technologii MiTec. Technologia ta pozwala na obniżenie kosztów budowy do minimum poprzez oszczędność materiałów i skrócenie czasu budowy.

 

W naszej ofercie znajdą też Państwo kompleksową usługę wykonania termoizolacji przy użyciu piany natryskowej, poliuretanowej. Jest to obecnie jedna z najefektywniejszych technik termoizolacji budynków. Pozwala ona na ocieplenie zarówno nowych, jak i isniejących budynków bez naruszania ich konstrukcji, a ponadto piana poliuretanowa tworzy dodatkową barierę hydroizolacyjną.

 

Kolejną gałęzią działalności naszej firmy są usługi transportowe. Posiadany przez nas tabor mozwana nam na sprawną i szybką obsługę zleceń krajowych i międzynarodowych. Obsługujemy zarówno ładunki masowe (max 24 t. - 13,6 m dł.), jak również transport drobnicowy. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia usługi przeprowadzki.  

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dyrektor wraz z załogą
Firmy Zdramet