Stal nierdzewna, zwana również stalą szlachetną, dzięki swoim właściwościom jest powszechnie używana w wielu dziedzinach naszego życia. Wyroby ze stali nierdzewnej możemy spotkać zarówno w elementach wystroju naszych domów, w swerze RTV/AGD, jak również w medycynie czy nawet jubilerstwie.

Stal nierdzewną od wielu lat stosuje się również w budownictwie i przemyśle. Firma "Zdramet" na początku lat dziewiędziesiątych XX w., rozpoczynając produkcję balustrad i maszyn ze stali nierdzewnej, stała się pionierem nowej technologii na naszym terenie. Od tamtego czasu zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie pozwalające na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Naszym głównym nurtem działalności w zakresie stali nierdzewnej jest produkcja i montaż balustrad. Stal nierdzewna dzięki możliwości obróbki i braku konieczności nanoszenia powłok ochronnych, pozwala na projektowanie balustrad w praktycznie nieskończonej ilości wzorów i układów. Jako producent oferujemy balustrady zarówno z wypełnieniem ze stali nierdzewnej, jak i z wypełnieniem szklanym.

 

 

 

Instrukcja czyszczenia i konserwacji balustrad do pobrania